Dela

Gruppledare

(M)    Gunnar Andersson, Lindåsen Mjäldrunga,  521 54 Floby, 0513-490 67, gunnar.andersson@admin.herrljunga.se

(S)     Anette Rundström, Ekedalsvägen 9, 524 42 Ljung, 070-2182484,  anette.rundstrom@admin.herrljunga.se

(KD)   Ingemar Kihlström, Fridhem Källeryd,  524 93 Herrljunga,  0513-311 01,   ingemar.kihlstrom@admin.herrljunga.se

(MP)   Elin Hegg, Vesene Vibo 1,  524 95 Ljung,  elin.hegg@admin.herrljunga.se

(C)     Johnny Carlsson, Lunda Östergården 4,  524 91 Herrljunga,  johnny.carlsson@admin.herrljunga.se

(L)     Elin Alavik, Fågelvägen 6,  524 31 Herrljunga,  0709-559851,  elin.alavik@admin.herrljunga.se

(KV)   Ronnie Rexwall, Prästgården Od,  524 96 Ljung,  0513-600 02, ronnie.rexwall@admin.herrljunga.se 

(SD)   Finns inga uppgifter   

(V)     Mika Andersson, Karlavägen 3, 524 31 Herrljunga, 070-3043517, mika.andersson@admin.herrljunga.se 

                                    

    

Uppdaterad av Mirjana Lind, 2017-08-22, Sidansvarig: Niels Bredberg

Herrljunga kommun Torget 1, 524 30 Herrljunga | Tel 0513-170 00 | Fax 0513-171 33 | E-post herrljunga.kommun

Postadress: Box 201, 524 23 Herrljunga | Organisationsnr 212000-1520 | Bg 841-0078

Växel/reception öppen: Måndag-torsdag klockan 8.00-16.30 och fredag klockan 8.00-15.30

Inloggning komnetlänk till annan webbplats